Erzincan
18°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan’da bulunan okullarda bakım-onarım ve boyama çalışması yapılarak öğrencilere, yeni eğitim-öğretim döneminde daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda eğitim alma imkanı sağlanıyor.
Erzincan’da ki okullarda bakım-onarım, boyama ve temizlik çalışmaları devam ediyor. Yeni eğitim-öğretim dönemi öncesi çalışmalarını hızlandıran ekipler, Demirkent Atatürk İlkokulunun onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, eğitim-öğretime hazırlık çalışmaları çerçevesinde devam eden onarımları inceledi.
Demirkent Atatürk İlkokulunu ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yaz döneminde yapılan onarımlarla, fiziksel yetersizlikleri ve eksiklikleri olan okulların 2022-2023 eğitim öğretim yılına hazır hale getirileceğini ifade eden Gün, yeni yapılan derslikler sayesinde de fiziki kapasitesi artan okullarda derslik başına düşen öğrenci sayısının azaltılarak eğitim-öğretim kalitesinin artırılması noktasında çalıştıklarını belirtti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Jandarmadan Çocuklara Şefkat Eli
EBYÜ’de Türk Demokrasisinin Darbeler ile İmtihanı Konferansı Verildi
Arazide kayıp arama (GPS. Harita. Pusula.) eğitimleri tamamlandı
Erzincan İl Müftüsü Gül’den Kur’an Kursu Ziyareti
Polis ekipleri taksicileri bilgilendirdi
“Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmaları” nın bölge finalleri yapıldı