Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan’da EBYÜ Genç Ofis gönüllüleri, EBYÜ Camisinde Regaib Kandili temizliği yaptı.
Erzincan’da gönüllü gençler cami temizliğinde bulundular. Gönüllü gençler bir çok etkinlikte oldukları gibi Regaip Kandili gecesinde cami temizliği etkinliğinde bir araya geldiler. Gönüllü gençler, ibadethanelerin iç mekanı ile çevresinde temizlik yaptılar.
Gönüllü gençler, caminin çevresinde yerlere gelişigüzel atılan çevre kirliliği oluşturan çöp, atık malzemeleri toplarken, bir diğer taraftan da ibadethanenin iç mekanında elektrikli süpürgelerle camideki halıları süpürdü, el bezleriyle ibadethanenin ahşap ve diğer kısımlarını temizlediler.
Gönüllü gençler, yaptıkları paylaşımda, ‘EBYÜ camiini temizleyerek Regaib Kandiline anlam kattık. Temizlik, ruhumuzun da temizlenmesine vesile olur inşallah. Dualarımızın kabul olduğu, bereketin bol olduğu bir kandil dileriz’ ifadelerine yer verdiler.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler