Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlik merkezilerinde gerçekleştirilen geleneksel Türk okçuluğu eğitimi Erzincan’da tüm hızıyla devam ediyor.
Tarihi çok eskilere dayanan okçuluk, Türkler için hem milli hem de manevi değerler açısından büyük önem taşıyor. Erzincan Gençlik Merkezi sayesinde bu kapsamda, 8 ile 29 yaş arası gençler atalarının izinde, şanlı tarihiyle, kültürüyle, ok ve yayla tanışarak ok atıcılığı eğitimlerine ücretsiz katılıyor.
Geleneksel Türk Okçuluğu eğitimleri gruplar halinde devam ediyor. Eğitime katılan çocuklar ve gençler ise Erzincan Gençlik Merkezi’nin yapmış olduğu bu hizmetlerden dolayı memnun kaldıklarını ifade ederek emeği geçenlere teşekkür ettiler.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler