Erzincan Medya
34° Erzincan

Erzincan

34°

Erzincan

Salı

31°/ 17°

Çarşamba

32°/ 18°

Perşembe

33°/ 19°

Cuma

31°/ 16°

Cumartesi

31°/ 18°

Pazar

31°/ 20°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

“Filistin, Gazze, Kudüs” Üzerine Konuştular

Yayınlanma:
ABONE OL
“Filistin, Gazze, Kudüs” Üzerine Konuştular

Diyanet Akademisi Başkanı Doç. Dr. Enver Osman Kaan Filistin gündemiyle Erzincan İl Müftülüğü personeline konferans verdi

İl  müftülüğümüz konferans salonunda “Filistin, Gazze, Kudüs” gündemi üzerine yapılan konferans Terzibaba Camii İmam Hatibi Yunus Emre Kılıç’ın tilavet ettiği Kur’an-ı Kerim ile başladı. Ardından  açılış konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen il müftüsü  Muharrem Gül personeli selamladı, hoşgeldiniz dilekleriyle birlikte 13 – 17 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen 43. İl Müftüleri İstişare toplantısına dair değerlendirmelerini paylaştı.

Daha sonra Erzincan’da  misafir olarak bulunan Diyanet Akademisi Başkanı Doç. Dr. Enver Osman Kaan kürsüye gelerek personele hitap etti.
Diyanet Akademisi’nin görev ve fonksiyonları, vizyon ve misyonu, çalışma ilkeleri, üstlendiği sorumluluklar üzerine bilgiler verdi. Dünyanın sıcak gündemi olan Filistin, Gazze ve Kudüs’te cereyan eden olaylar üzerine Hz. Peygamber’in hayatından tablolar sunarak değerlendirmelerde bulundu.
Programın sonunda misafir konuşmacı Doç. Dr. Enver Osman Kaan,  İl Müftüsü Muharrem Gül’e  bir tablo takdiminde bulundu. Konferansın tamamlanmasının ardından İl Müftüsü Gül ve Diyanet Akademisi Başkanı Kaan, çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere salondan ayrıldılar.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com