Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 14°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

20°/ 12°

Pazartesi

21°/ 12°

Salı

24°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Farkındalık amaçlı çevrimiçi eğitimi düzenlendi

Yayınlanma:
ABONE OL
Farkındalık amaçlı çevrimiçi eğitimi düzenlendi

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Strateji Geliştirme Hizmetleri, AR-GE Birimi tarafından Güvenli İnternet ve eTwinning Etiği konulu Microsoft Teams üzerinden farkındalık amaçlı eğitim düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Strateji Geliştirme Hizmetleri, AR-GE Birimi tarafından ” Güvenli İnternet Günü” kapsamında, il geneli ve farklı illerde bulunan öğretmen ve velilere Güvenli İnternet ve eTwinning Etiği konulu Microsoft Teams üzerinden farkındalık amaçlı çevrimiçi eğitim düzenlendi.
Toplantının açılış konuşmasını, Strateji Geliştirme Hizmetleri, AR-GE Birimi Şube Müdürü Murat KarakurT yaptı. Karakurt, Güvenli İnternet konusunun velilerin ve öğretmenlerin bilinçlenmesi hususunda çok önemli olduğunu vurguladı. Yapılan toplantıda Güvenli İnternet, Dijital Dünyaya Bakış, İnternet kullanımında dikkat edilmesi gereken risk faktörleri ve faktörlere yönelik alınacak önlemler, eTwinning e-Safety Label ve eTwinning projelerinde bilinçli internet kullanımı gibi konulara değinildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler