Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından Erzincan’da Okullara Ataması Yapılan Aday Öğretmenlere Yönelik “Aday Öğretmenlik Uyum Semineri” düzenlendi.
İl Millî Eğitim Müdürlüğünü Konferans Salonunda 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılında Erzincan’da okullara ataması yapılan aday öğretmenlere yönelik “Aday Öğretmenlik Uyum Semineri” düzenlendi.
İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılında okullara ataması yapılan aday öğretmenlere yönelik 25 (yirmi beş) saatlik Uyum Eğitimi seminerinin ilk gününde aday öğretmenlerle bir araya geldiler.
İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal yaptığı konuşmasının ardından ”Sizler bizim tecrübelerimizden, biz de sizlerin enerjilerinizden istifade edeceğiz. Erzincan’da birlikte hizmet edeceğiz” diyerek Öğretmenlere çalışmalarında başarılar diledi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin İstifa Mı Etti?
4 Sene Çer Çöp Oldu! O Bölüm İçin Atama Sona erdi
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi 4 yıllık ve 2 yıllık taban puan ve başarı sıralaması açıklandı
2024 KPSS Sınavı İptal Mi Edildi? İşte İptal Edilen Sorular!
LGS Lise Kayıt İnternetten mi Yapılacak?
ÖSYM’den Son Dakika Haberi: KPSS 2024 Sınavı İptal Duyurusu