Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Eylül ayında 6 bin vatandaş uyuşturucu konusunda bilgilendirildi

  Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından, 1 ay içerisinde 6 bin vatandaş uyuşturucu konusunda bilgilendirilerek UYUMA mobil uygulaması tanıtıldı.

  Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü

  Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından, 1 ay içerisinde 6 bin vatandaş uyuşturucu konusunda bilgilendirilerek UYUMA mobil uygulaması tanıtıldı. Vatandaşlara uyuşturucuyla mücadele konusunda bilgiler verildi.

  Erzincan’da narkotik polisler,  ay içerisinde 6 bin vatandaşı uyuşturucu konusunda bilgilendirdi.  Polis ekiplerince, narkotik suçlarla mücadelenin önemi, madde kullanımı ve etkinlikleri, uyuşturucu maddelerin satıldığı ve kullanıldığı mekanlar, madde kullanımı ile mücadele  merkezleri ve madde kullanımının önüne geçmek için eylül ayı içersinde vatandaşlar bilgilendirilerek UYUMA mobil uygulaması hakkında bilgi verildi. 

  Vatandaşlara yapılan uyarıda: ‘ “Aile sevgisi çocukların uyuşturucu bağımlılığından korunmasında önemli rol oynar. Çocuklarımızı dinleyelim, onlara zaman ayıralım, sevgimizi hissettirelim ve onları gözlemlemeyi unutmayalım. UYUMA uygulaması ile uyuşturucu ticaretini doğrudan ve en hızlı şekilde bildirin ” denildi.

  Erzincan Haber