Erzincan
19°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin başkanlığında Evde Sağlık Hizmetleri Koordinasyon toplantısı yapıldı.
Yapılan toplantıda Erzincan’da gerçekleştirilen Evde Sağlık Hizmetleri çalışmaları hakkında genel bilgilendirme sunumu yapıldı. Hizmet sunumu sırasında karşılaşılan sorunlara yönelik çözüm önerileri görüşüldü ve 2023 yılı verilerinin genel değerlendirilmesi yapıldı.
Toplantıya, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Gülşah Taş, Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, İl Sağlık Müdürlüğü yöneticileri ve Evde Sağlık Hizmeti sunan sağlık tesislerinin yöneticileri ile Evde Sağlık Hizmetleri birim sorumluları katıldı
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler