Erzincan Medya
31° Erzincan

Erzincan

31°

Erzincan

Salı

31°/ 17°

Çarşamba

32°/ 18°

Perşembe

33°/ 19°

Cuma

31°/ 16°

Cumartesi

31°/ 18°

Pazar

31°/ 20°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Esentepe Sosyal Tesislerinde çalışmalar devam ediyor

Yayınlanma:
ABONE OL
Esentepe Sosyal Tesislerinde çalışmalar devam ediyor

Erzincan’da hemşehrilerimizin özlemle beklediği, aileleri ile birlikte gidip güzel bir vakit geçirebilecekleri, güzide mekanlar arasında yer alacak olan Esentepe Sosyal Tesislerinde yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Proje alanı 26.200 m2 olan Esentepe Sosyal Tesislerinde vatandaşlarımızın güzel vakit geçirebilecekleri oturma alanları, seyir terasları, çocuklarımız için oyun alanları, restoran, kafeterya, otopark yerleri ve sosyal donatılar yer alacak.

Esentepe Sosyal Tesisleri içerisinde yer alacak olan; Restoranın zemin katı 1.256 m2, 1’nci katı ise 706 m2 olmak üzere toplamda 1.962 m2 olacak. Kafeterya için ise toplam yapı alanı 483 m2 olacak.

Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun; “Üretken Belediyecilik anlayışı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar daha güzel bir Erzincan için Belediyemizin bütün imkânlarını kullanarak her alanda çok önemli çalışmalara imza attık. Can Erzincan’ımıza kazandıracağımız Esentepe Sosyal Tesisinin yapım çalışmaları da en kısa zamanda tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır” dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com