Erzincan Medya
Erzincan

Erzincan

Erzincan

Pazar

/

Pazartesi

/

Salı

10°/

Çarşamba

/

Perşembe

/

Cuma

/

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erzincan’da uyuşturucu operasyonu

Yayınlanma:
ABONE OL
Erzincan’da uyuşturucu operasyonu

Erzincan  İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen operasyonda toplam daralı ağırlığı 145,81 gram Sentetik Cannabinoid (Bonzai) maddesi ve 54 adet Sentetik Ecza maddesi ele geçirildi. 

Erzincan  İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu ve uyarıcı maddelerin imal ve ticareti veya temini, gerek kullanmak için satın alınması, kabul edilmesi veya bulundurulması, gerekse de kullanımının kolaylaştırılması veya özendirilmesi eylemlerine ilişkin, İl Merkezinde operasyonlar gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen operasyonlarda; uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahıslara yönelik olarak ilimiz merkezinde yapılan çalışmada; E.K. isimli şahsın ikametinde ve eklentilerinde arama yapılmış, yapılan aramada; toplam daralı ağırlığı 145,81 gram Sentetik Cannabinoid (Bonzai) maddesi ve 54 adet Sentetik Ecza maddesi ele geçirildi. E.K. isimli şahıs, TCK-188 (Uyuşturucu Madde Ticareti) suçundan işlem yapılarak çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi. 
Uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahıslara yönelik yapılan sokak çalışmasında ise; A.K. ve G.İ. isimli şahısların yapılan kaba üst yoklamasında daralı ağırlığı toplam 1,87 gram kokain, 2,43 gram kâğıda emdirilmiş Sentetik Cannabinoid (Bonzai), 1,63 gram Sentetik Cannabinoid (Bonzai) ve 13 adet Sentetik Ecza maddesi ele geçirildi. 
G.İ. isimli şahsa TCK-191 (Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak ) suçundan işlem yapılarak, A.K. isimli şahıs TCK-188 (Uyuşturucu Madde Ticareti) suçundan tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

İlgili Haberler