Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
3. Ordu Komutanlığı tarafından düzenlenen “Türkiye Yüzyılı Mehmetçik Hatıra Ormanı” fidan dikim programı düzenlendi.
Düzenlenen programa Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, Belediye Başkanı Bekir Aksun, 3. Ordu Komutanı Korg. Veli Tarakcı, İl Genel Meclis Başkanı Bekir Yıldız, EBYÜ Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, kurum müdürleri, STK temsilcileri, öğrenciler, askeri erkan ve davetliler katıldı.
Vali Aydoğdu, düzenlenen programda duygularını şu şekilde ifade etti: ‘”Diktiğimiz her fidanın, Mehmetçiklerimizin fedakârlığına, onların bu topraklara olan sonsuz bağlılığına bir övgü olmasını diliyor, hep birlikte, daha yeşil, daha yaşanabilir bir Erzincan ve Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Etkinlikte yüzlerce fidan toprakla buluşturuldu.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler