Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan’da kış sezonunda seralarda marul hasadı devam ediyor.
Erzincan Vali Yardımcısı Yusuf İzci, İl Müdür Vekili Saadettin Taşkesen ile birlikte marul üretimi yapılan seralarda incelemelerde bulundular. Merkeze bağlı Kilimli köyünde bulunan Alpay Davutoğlu’na ait 16 dekarlık serayı ziyaret Erzincan Vali Yardımcısı Yusuf İzci, serada devam eden marul hasadı hakkında bilgi aldı. Kış sezonunda Erzincan’da bulunan seralarda üretimin devam etmesinin önemine değinen Vali Yardımcısı Yusuf İzci, Erzincan’da sektörün daha da gelişmesi adına Vali Hamza Aydoğdu’nun talimatları çerçevesinde İl Tarım ve Orman Müdürlüğü bünyesinde yeni projelerin devam ettiğini kaydetti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler