Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan’da iki suç grubuna yapılan operasyonda 6 şüpheli gözaltına alındı.
Erzincan Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından kentte 6136 SKM-tehdit suçlarına karışan iki gruba yönelik 8 ikamet, 1 işyeri ve şahısların araçlarında eş zamanlı olarak operasyon yapıldı. Operasyon kapsamında H.G.- S.A.-G.M.-S.M.-Y.E.Ö. ve T.İ. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı.
Şüpheli şahısların ikametlerinde, işyerlerinde ve araçlarında yapılan aramada; 308 adet Tüfek Fişeği, 19 adet Tabanca Fişeği, 43 adet boş kartuş, 1 adet Mavzer fişeği, 3 adet Havalı Tüfek, 6 adet Tüfek, 2 adet dürbün, 1 adet 72h-5073 seri numaralı dipçikli AK-47 Kaleşnikof marka uzun namlulu silah ve süngüsü, 157 adet AK-47 Kaleşnikof fişeği, 1 adet tabanca, 4 adet Kurusıkı Tabanca, 10 adet Kurusıkı Tabanca Fişeği, 5 adet Sallama, 7 adet Bıçak, 4 adet hançer, 2 adet Kılıç, 2 adet Mançuka, 2 adet Muşta, 2 adet Biber Gazı, 1 Adet Jop, 2 Adet Metal Kelepçe, 8 adet Şarjör, 2 adet Tüfek Sabitleme Ayağı olmak üzere 6136 SKM suçu kapsamına giren malzemelere ilgili mahkeme kararına istinaden el konuldu.
Gözaltına alınan 6 şüphelinin sorgusu sürüyor.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler