Erzincan
18°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal başkanlığında Erzincan MEB AKUB (Millî Eğitim Bakanlığı Arama Kurtarma Birimi) sene başı planlama toplantısı gerçekleştirildi.
Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve bölgede pek çok ili etkileyen deprem bölgesindeki özverili çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken aynı zamanda Erzincan’da birçok arama kurtarma faaliyetinde AFAD ve diğer arama kurtarma ekipleri ile koordine çalışmalar yürüten Erzincan MEB AKUB üyelerine çalışmalarından dolayı teşekkür eden Kartal, “Afetlere Hazır Erzincan” parolası ile afete hazırlık kültürünün geliştirilmesi, afet ve acil durumlara yönelik gönüllülüğün yaygınlaştırılması ile afet öncesi, sırası ve sonrasında öğrencilerimize ve vatandaşlarımıza doğru davranış şekillerinin kazandırılması için el birliği ile gönül birliği ile çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler