Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Erzincan Havacılığın Kalbi Olacak

  Spor Toto desteğiyle Erzincan doğa sporlarında atağa kalkıyor. Erzincan’a Yamaç Paraşütü eğitim ve atlayış alanları kazandırılarak sporun ve turizmin gelişmesine katkı sağlanacak. 

  Spor Toto desteğiyle Erzincan

  Spor Toto desteğiyle Erzincan doğa sporlarında atağa kalkıyor. Erzincan’a Yamaç Paraşütü eğitim ve atlayış alanları kazandırılarak sporun ve turizmin gelişmesine katkı sağlanacak. 

  Spor projelerinin hayata hızlıca geçirilmesi adına AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman ve Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, Spor Toto Başkanı Mehmet Ata Öztürk’ü ziyaret ettiler. 

  Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Erzincan Milletvekili Karaman: “Sayın Valimiz Doç Dr Hamza Aydoğdu ile ;
  Spor Toto Başkanımız Sayın Mehmet Ata Öztürk beyefendiyi ziyaret ederek; spor projelerimiz ile ilgili protokol yaptık. Erzincan’ımıza hayırlı uğurlu olsun.  Gençlik Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın BAK’a ve Spor Toto Başkanımıza   ilgi ve desteklerinden ötürü; Erzincanlı Hemşerilerim adına teşekkür ederiz. 

  Gençlerimizi önemsiyoruz; onların, boş zamanlarında doğasıyla güzel Erzincan’ımız’da istedikleri gibi eğlenmeleri ve özellikle spor yapmaları için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

  Yamaç Paraşütü Sporları için Çakırman Bölgesine; eğitim ve atlayış alanları inşa edilecek. Sporun ve turizmin bu alanda kalkınması sağlanacak. Türkiye Hava Sporları Federasyonu ile iletişim içerisinde projenin spora ve sporcuya uygun sağlıklı yürütülmesi sağlanacak. Sporcularımız müsterih olsunlar. Erzincan havacılığın kalbi olacak. 

  Yine Tercan İlçemize 1 adet Mahalle Tipi Gençlik Merkezi yapımı ve 5 Adet Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahası yapımı protokollerini de imzaladık.Herşey Erzincan için, elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, Erzincan Valimiz Hamza Aydoğdu’ya ve emeği geçen herkese desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

  Erzincan Haber