Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 12°

Salı

21°/ 11°

Çarşamba

25°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

24°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erzincan Fen Lisesi Final’de Yarışacak

Yayınlanma:
ABONE OL
Erzincan Fen Lisesi Final’de Yarışacak

Effsolarco – Enerji Verimliliği İçin Güneş Enerjili Su Isıtma Sistemleri İle Kombinin Entegrasyonu” isimli projeyle ilk 10 takım arasına girme başarısı gösteren Erzincan Fen Lisesi Samsun’da yapılacak final sergisine katılmaya hak kazandı.

Erzincan Fen Lisesi Teknofest Çevre ve Enerji Teknolojileri Yarışmasında Samsun’da yapılacak final sergisine katılmaya hak kazandı.

5 – 7 Ağustos 2022 tarihleri arasında Trabzon’da yapılan Teknofest Çevre ve Enerji Teknolojileri Yarışmasında Erzincan Fen Lisesi öğrencilerinden Fatma Yüsra Keskin ile Esmanur Parlak ve Danışman Öğretmenleri Sadi Aksu “Effsolarco – Enerji Verimliliği İçin Güneş Enerjili Su  Isıtma Sistemleri İle Kombinin Entegrasyonu” isimli projeyle ilk 10 takım arasına girme başarısı göstererek Samsun’da yapılacak final sergisine katılmaya hak kazandı.

Çevre ve Enerji Teknolojileri yarışması kapsamında, toplumda yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı ve enerji verimliliği kültürü oluşturulması, verimlilik ve çevre konularında farkındalığın artırılarak yenilikçi ve teknolojik fikirlerin geliştirilmesi hedefleniyor. 

İl Milli Eğitim Müdürü Gün, 30 Ağustos – 4 Eylül 2022 tarihleri arasında Samsun’da yapılacak final sergisine katılacak olan Erzincan Fen Lisesi öğrencileri Fatma Yüsra Keskin ile Esmanur Parlak’a ve Danışman Öğretmenleri Sadi Aksu’ya başarılar diledi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com