Erzincan Medya
Erzincan

Erzincan

Erzincan

Pazar

/

Pazartesi

/

Salı

11°/

Çarşamba

/

Perşembe

/

Cuma

/

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erzincan Doğa’dan Cambridge Gururu

Yayınlanma:
ABONE OL
Erzincan Doğa’dan Cambridge Gururu

Uluslararası alanda güçlü ve saygın bir eğitim kurumu olan Cambridge Üniversitesi tarafından düzenlenen Cambridge Sınavlarının Erzincan’daki ev sahibi Doğa Koleji, 7 Ekim Cumartesi günü Cambridge English YLE STARTERS, MOVERS, FLYERS, KET, PET, FCI Sınavlarına katılım sağlayarakbaşarı elde eden öğrencilerin ödül törenini gurur dolu bir atmosferde gerçekleştirdi.

Doğa Koleji Erzincan Kampüsü; çift yabancı dil eğitimiyle sunduğu uluslararası çalışmalarla ve uluslararası sınavlarla öğrencilerine küresel dünyada, başarılı bir şekilde rekabet etme yeteneği kazandırırken kültürel açıdan zengin bir deneyim sunuyor. Bu nedenle yabancı dil eğitimi öğrencilerinin kişisel, akademik, profesyonel gelişimlerine katkı sağlarken uluslararası alanda güçlenmelerini destekliyor.

Doğa Koleji Erzincan Kampüsü süreci organize ederek yabancı dilin önemi konusunda farkındalık oluştururken ilde Cambridge Sınavının tek merkezi olması sebebiyle dış katılıma açık ve çevre illerden öğrenci ağırlayabiliyor olması Erzincan için önem arz ediyor.  

Düzenlenen ödül töreninde başarı sağlayan öğrencilere madalyaları ve sertifikaları takdim edildi. Doğa Koleji Erzincan Kampüsü, öğrencilerin bu tür organizasyonlara katılımını teşvik etmeyi hedefliyor.

İlgili Haberler