Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Pazar

19°/ 11°

Pazartesi

23°/ 12°

Salı

24°/ 13°

Çarşamba

25°/ 15°

Perşembe

26°/ 14°

Cuma

26°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erzincan Belediyesi araç parkını güçlendiriyor

Yayınlanma:
ABONE OL
Erzincan Belediyesi araç parkını güçlendiriyor

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun hizmet alanının genişlemesi ile birlikte araç filosuna duyulan ihtiyaçların artması vatandaşların yaşam kalitesini düşürmemesi adına çalışmalar yaparak, daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için araç parkını genişletmeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Bekir Aksun kentte daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için göreve geldiği günden itibaren bugün ki ekonomik değeri 50 Milyon TL olan 40’a yakın araç alarak araç parkını zenginleştirdi.

Belediye binası önünde araç filosu hakkında Basın Açıklaması yapan Belediye Başkanı Bekir Aksun şu ifadelere yer verdi; “Çok değerli Erzincan’lı hemşehrilerime daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için yaklaşık olarak 40’a yakın araç alarak araç parkımızı zenginleştirdik.

Bu araçların bugün ki ekonomik değeri 50 Milyon TL civarında. Belediyemize aldığımız araçlar öncelikle Fen İşleri Müdürlüğümüzün daha kaliteli hizmet, daha ivedi bir hizmet verebilmesi için zenginleştirdik.

Diğer bütün Müdürlüklerimize ve Temizlik İşleri Müdürlüğümüze de çöp konteynerlerini yıkamak için aldığımız araçla daha temiz bir Erzincan’ı hedefledik. Bütün Müdürlüklerimize araç takviyesi yapmış bulunmaktayız.

Bu araçlarla son 4 yıldır daha verimli bir hizmetin nasıl sürdürülebilir kılınılacağının işareti olarak bugün huzurunuzdayız. İnşallah daha güzel yarınlar için daha güçlü bir araç parkına ihtiyacımızın olduğunun farkındayız, araç parkımızı daha da güçlendireceğiz” dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com