Erzincan Medya
14° Erzincan

Erzincan

14°

Erzincan

Pazartesi

22°/ 10°

Salı

23°/ 12°

Çarşamba

21°/ 14°

Perşembe

24°/ 14°

Cuma

24°/ 14°

Cumartesi

22°/ 12°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesinde Mustafa Kutlu Paneli Düzenlendi

Yayınlanma:
ABONE OL
Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesinde Mustafa Kutlu Paneli Düzenlendi

Liselerde gönüllü olarak Anadolu Mektebi okumalarını yürüten ve Mustafa Kutlu’nun eserlerini okumuş öğrencilerin  sunumları ile hazırlanan panellerin bugün ki durağı Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi oldu.

Panel, Milli Eğitim Şube Müdürü Fikret Ayaz, Okul Müdürü Fatih Ayan, öğretmenler, veliler ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleşti. 
Panelde Hatice Büşra Özyiğit, “Mustafa Kutlu Hikayelerinde Tasavvuf”; Fatmanur Karabulut, “Mustafa Kutlu Hikayelerinde Gelenekten Kopuş”; Mehmet Akif Aydın, “Mustafa Kutlu Hikayelerinde Göçün Birey Üzerindeki Etkisi”; Berilsu Çıplak, “Mustafa Kutlu Hikayelerinde Siyasi ve Bürokratik Yozlaşma” konuları üzerine konuşmalar yaptılar. 
Feyzanur Akan’ın yönettiği panelde okul müdürü Fatih Ayan yaptığı konuşmada Anadolu Mektebine gönüllülük esası ile katılan öğrencilerle gurur duyduğunu belirterek öğrencileri tebrik etti. İl Millî Eğitim Şube Müdürü Fikret Ayaz, izlediği sunumların değerlendirmesini yaparak öğrencileri başarılarından ötürü tebrik etti. Ayaz, okumanın, hele ki ilimizin önde gelen değerlerinden biri olan Mustafa Kutlu’yu okumanın, öğrencilere kattığı paha biçilemez özellikleri anlatarak öğrencilere ayrı ayrı teşekkür etti.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com