Erzincan Medya
14° Erzincan

Erzincan

14°

Erzincan

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 14°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

20°/ 12°

Pazartesi

21°/ 12°

Salı

24°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erasmus+ akreditasyonu istişare toplantısı yapıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
Erasmus+ akreditasyonu istişare toplantısı yapıldı

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğünce erasmus+ akreditasyonu istişare toplantısı yapıldı.

Erasmus+ akreditasyonu, kurum ve kuruluşlara Erasmus programına uzun süreli olarak katılabilme ve hareketlilik faaliyetleri için düzenli olarak hibe desteği alabilme fırsatı sunar. Erasmus akreditasyonu ile kurum/kuruluşlar, hedeflerini gerçekleştirmek üzere birkaç yıllık süreyi kapsayan hareketlilik faaliyetlerini planlama ve uygulama imkanı bulabilir. Aynı zamanda bu kurum/kuruluşlar farklı teklif çağrısı dönemlerinde hareketlilik faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere sadece bütçe talebinde bulunarak Erasmus programından kolaylıkla faydalanabilir.

Konuya ilişkin Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Bu kapsamda Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sahip olduğumuz okul eğitimi akreditasyonunda yapacağımız hareketlilik için tarafımıza 76.677,00 Euro hibe desteği sağlanmıştır. Konsorsiyum üyesi olan okullarımızla bu hibeyi en verimli şekilde kullanabilmek, hareketlilik faaliyetlerini en kaliteli şekilde gerçekleştirebilmek ve olabildiğince üst seviyede fayda sağlamak adına Strateji Geliştirme Hizmetleri ve Ar-Ge Birimi Şube Müdürü Hüseyin Erol’un katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Yapılan toplantıda süreç planlaması, bütçe yönetimi, komisyon oluşturulması konularına değinilmiştir. Oluşturulacak olan komisyonlarla faaliyetin iş birlikçi, adil ve şeffaf bir şekilde planlanması konularında fikir birliğine varılmıştır.” denildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler