Erzincan Medya
33° Erzincan

Erzincan

33°

Erzincan

Salı

31°/ 17°

Çarşamba

32°/ 18°

Perşembe

33°/ 19°

Cuma

31°/ 16°

Cumartesi

31°/ 18°

Pazar

31°/ 20°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Engelliler Haftasında canlı müzik ve eğlence programı düzenlendi

Yayınlanma:
ABONE OL
Engelliler Haftasında canlı müzik ve eğlence programı düzenlendi

Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla canlı müzik ve eğlence programı düzenlendi.

10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezinde kalan zihinsel engelli bireylerin yaşama sevinçleri ve motivasyonlarının artırılması için canlı müzik ve eğlence programı düzenlendi. 

Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci’nin katılımlarıyla düzenlenen programda, engelli bireyler için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Yüzlerindeki mutluluğa ortak olduğumuz zihinsel engelli bireylerimizin her an yanlarında olduğunu dile getiren İl Müdürü Serdar Demirci, çocuklarımız için hazırlanan bu güzel programda bir arada  olmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek, yaklaşan anneler günü münasebetiyle, engelli bireylerin 7/24 yanlarında büyük bir özveri ile çalışan bakıcı annelerin de anneler gününü kutlayarak onlara hediye takdim etti. İl Müdürü Serdar Demirci, Biz büyük bir aileyiz ve daima özel gereksinimli bireylerimizin yanındayız dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com