Erzincan Medya
10° Erzincan

Erzincan

10°

Erzincan

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 11°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

24°/ 13°

Cuma

24°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Engeli Birlikte Aştılar

Yayınlanma:
ABONE OL
Engeli Birlikte Aştılar

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü işitme engeli bulunan genç Aytunç’un arızalı olan işitme cihazını temin etmesinde yardımcı olarak gencin yeni bir iş bulmasını sağladı.

Genç ve azimli bir genç olan 21 yaşındaki Aytunç Gülakar’ın Mimar Sinan Mahallesindeki evini ziyaret eden ekipler gencin işitme cihazının arızalı ve çalışamaz halde olduğunu bu nedenle herhangi bir işte çalışamadığını anlayınca mahalle muhtarlığı ve hayırsever vatandaşlar aracılığı ile gence yeni bir işitme cihazını temin etmesinde destek oldu. Ayrıca yeni bir işe kavuşmasına yardımcı olan ekipler; “Genç ve Azimli Bir Gencimizin Engellerini Birlikte Aşmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünden konuyla ilgili yapılan açıklamada; her zaman vatandaşlarımızın hizmetinde, birlik ve beraberlik içinde güvenin, huzurun şehri Can Erzincan’ı daha güzel günlere taşıyacaktır.

Erzincan’ımıza huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamak için mesai kavramı gözetmeksizin görev yapan Türk Polis Teşkilatı, geçmişte olduğu gibi gelecek yıllarda da aynı heyecan, azim ve kararlılıkla hizmet etmeye devam edecektir.” İfadelerine yer verildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler