Erzincan
18°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Kemaliye Kaymakamı İlhan Kayatürk Başkanlığında 2023- 2024 eğitim öğretim yılı hazırlık ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Kayatürk, 2023 -2024 eğitim öğretim yılının başlaması öncesinde Kaymakam İlhan Kayatürk liderliğinde bir hazırlık ve değerlendirme toplantısı yapıldı. Düzenlenen toplantıda eğitim alanında faaliyet gösteren çeşitli kurumların katılımıyla gelecek eğitim yılının sorunsuz bir şekilde başlaması için yapılan çalışmalar değerlendirildi. Toplantıda yeni eğitim öğretim yılının güvenli, sağlıklı bir şekilde olması için bir çok konu ele alındı.
Toplantı Kaymakam İlhan Kayatürk Başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Cora, okullar, halk eğitim merkezi ve öğretmenevi müdürlerinin katılımı ile yapıldı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler