Erzincan Medya
22° Erzincan

Erzincan

22°

Erzincan

Pazar

29°/ 16°

Pazartesi

31°/ 18°

Salı

30°/ 17°

Çarşamba

31°/ 18°

Perşembe

33°/ 21°

Cuma

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

EBYÜ’lü Öğrencilerden Tasarım Sergisi

Yayınlanma:
ABONE OL
EBYÜ’lü Öğrencilerden  Tasarım Sergisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi, Meslek Yüksekokulu Tasarım Bölümü öğrencileri ve öğretim elemanları tarafından sergi açıldı.
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Meslek Yüksekokulu Tasarım Bölümü öğrencileri ve öğretim elemanlarının düzenlediği Tasarım Bölümü Sergisi’ne katıldı.
Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinliğe Üniversite Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. A. Ercan Ekici, Genel Sekter Doç. Dr. M. Cihat Özgenel, Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Fatih Yavuz Ilgın, akademisyenler, davetliler ve çok sayıda öğrenci katılım gösterdi.
Meslek Yüksekokulu Tasarım Bölümü öğrencileri ve öğretim elemanlarının düzenlediği Tasarım Bölümü Sergisi’nin açılış konuşmasını yapan Rektör Levent, “2023-2024 eğitim dönemi bahar şenlikleri kapsamında düzenlenen bu serginin hepimiz için güzel geçmesini diliyorum. Serginin yapımında emeği geçen Meslek Yüksekokulu personeline teşekkür ederim” dedi. Açılışın ardından sergide yer alan tüm eserleri tek tek inceleyen Rektör Levent, eserler hakkında öğrencilerden ve öğretim elemanlarından bilgi aldı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com