Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  EBYÜ’de birim bazlı değerlendirme toplantısı yapıldı

  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi

  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi iç paydaşlarına (öğrenci, akademik ve idari personel) uygulanan 2022-2023 bahar dönemi memnuniyet anketlerinin genel ve birim bazlı değerlendirme toplantısı Kalite Koordinatörlüğü tarafından gerçekleştirildi.

  Rektör Prof. Dr. Akın Levent, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Prof. Dr. Çağrı Çırak ve Genel Sekreter Vekili Metin Uğurtürk’ün katıldığı toplantıda, Kalite Koordinatör Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi M. Kürşat Öksüz tarafından sunum yapıldı. Toplantıda, Kalite Koordinatörlüğü Uzman Üyeleri Dr. Öğr. Üyesi Gülsün Ayran, Öğr. Gör. Nursel Kuyrukluyıldız, Öğr. Gör. Nilgün Nursu Tekay ve Öğr. Gör. Y. Volkan Baysal yer aldı.
  Toplantıda anket sonuçlarından elde edilen geri bildirimler doğrultusunda akademik ve idari personeller ile öğrencilerin beklentileri ve yapılacak olan iyileştirme faaliyetleri görüşüldü. Açık uçlu sorulara verilen cevaplar anonim olarak raporlanarak Üniversitemiz Üst Yönetime iletildi. İyileştirme çalışmalarının anket sonuçlarına olumlu yansıdığı tespit edildi. Birim odaklı anket sonuçlarına göre yapılması gereken iyileştirme çalışmalarının ilgili birimlere iletildiği ifade edildi.Rektör Levent, anket sonuçlarını ayrıntılı bir şekilde inceleyerek yapılması gereken iyileştirmeler hususunda Üst Yönetimle istişarede bulundu.  
  Rektör Levent ayrıca kalite konusunda yapılan çalışmalar ve hazırlanan sunum için Kalite Koordinatörlüğüne teşekkürlerine ileterek başarılarının devamını diledi.

  Erzincan Haber