Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi bünyesinde Cumhuriyetimizin 100. Yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen personel futbol halı saha maç turnuvası final müsabakası Meslek Yüksekokulu ile Güvenlik Birimi arasında gerçekleşti. Maçın galibi Güvenlik birimi oldu.
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi bünyesinde Cumhuriyetin 100. Yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen personel futbol halı saha maç turnuvası final müsabakası Meslek Yüksekokulu ile Güvenlik Birimi arasında gerçekleşti. Cumhuriyetin 100. Yıl etkinlikleri kapsamında üniversite tarafından düzenlenen personel futbol halı saha müsabakalarında final maçı Meslek Yüksekokulu ile Güvenlik Birimi arasında oynandı. Kıran kırana geçen maçın normal süresi 1 – 1 bitti. Yapılan seri penaltı atışları sonrasında Güvenlik Birimi şampiyonluğa ulaşan futbol takımı olurken, Meslek Yüksekokulu ’da turnuvayı ikinci olarak tamamladı. Müsabakanın ardından takımlar birbirlerini tebrik ederek sahadan ayrıldı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler