Erzincan
27°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi tarafından Cumhuriyetin 100. yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen 100. Yıl Cumhuriyet Kupası Müsabakaları’ nda Üniversitenin erkek personelleri arasında gerçekleşen Kort Tenis Turnuvası sona erdi.
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi tarafından “100. Yıl Cumhuriyet Kupası Müsabakaları” kapsamında düzenlenen ve ilk olma özelliği de taşıyan Kort Tenis Turnuvası’nda Doç. Dr. Mehmet Yazıcı birinci olurken Dr. Öğr. Üyesi Kadir Cebi ikinci olarak turnuvayı tamamladı. Turnuvaya katılan sporcular, Cumhuriyetin 100. Yılında böylesine anlamlı bir etkinlikte bulunmanın verdiği mutluluğu ifade ettiler.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler