Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Cumhuriyet’in 100. yılı etkinlikleri kapsamında “100. Yıl Cumhuriyet Kupası Müsabakaları” düzenlendi. Etkinliklerin 3. Gününde Üniversite kadın personelleri arası Kort Tenisi Turnuvası yapıldı.
Üniversitede ilk defa personeller arası yapılan kort tenis turnuvasında ilk maç, Öğr. Gör. Nursel Kuyrukluyıldız ve Öğr. Gör. Sema Köse arasında yapıldı. Maçın galibi Sema Köse oldu. Dr. Öğr. Üyesi Songül Alşan ve Canan Aslantaş arasında yapılan ikinci müsabakada ise Canan Aslantaş maçı kazandı.Turnuvaya katılan kadın sporcular, yapılan müsabakada dostluğun kazandığını ve böyle anlamlı bir etkinlikte yer almanın mutluluğunu ifade ettiler.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler