Online alışveriş yapmak istiyorsanız bunun pek çok yolu yer almaktadır. Ücretsiz e-ticaret sitesi kurmak da bunlardan bir tanesidir. Herkes sitesinden en iyi verimi almak istediği için bunun ne olduğunu ne gibi yönlerinin bulunduğunu sorabilmektedir.

Her ne kadar dezavantajlı y ada zararlı olarak görülse de doğru bir şekilde seçilirse ücretsiz online alışveriş sitesine sahip olmak sitenize zararlı olacak bir faktör değildir. Eticaret.com bu bakımdan size başlangıç seviyesinde free paket sunar. Bunu kullanarak kendi sitenize sahip olabilirsiniz. İlk seviyede daha iyi çözümler alabilmeniz için size şu gibi içerikler sunmaktadır:

1.      1 adet ödeme sistemi entegrasyonu

2.      Anlaşmalı kargo fiyatları

3.      Kullanıma hazır tema şablonları

4.      Kapıda ödeme ve havale ile ödeme

5.      Eğitim dokümanları

6.      100 GB yıllık trafik ve sunucu kullanımı

7.      25 adet ürün ekleme

8.      Yazılım güncellemeleri

Böylece sitenize daha avantajlı bir şekilde sahip olmanız mümkündür. Eticaret.com ile hızlı, güvenilir ve avantajlı bir şekilde kendi e-ticaret sitenize kısa sürede sahip olabilirsiniz.  

Eticaret.com Üzerinde Ücretsiz E Ticaret Sitesi Nasıl Açılır?

Bir e-ticaret sitesi açmak önce pek çok kişi tarafından zor görülür. Ancak ne yapmanız gerektiğini biliyorsanız bunu yapmak oldukça kolaydır. Eğer ücretsiz bir şekilde online alışveriş sitesine sahip olmak istiyorsanız, eticaret.com ile şu adımları takip etmeniz yeterlidir:

1.      Eticaret.com resmi sitesine girin.

2.      Ekranda görülen “ücretsiz hemen başla” üzerine tıklayın.

3.      Karşınıza çıkan boş alanları doldurun ve kalan işlemleri gerçekleştirin.

Böylece kolay ve hızlı bir şekilde Eticaret.com ile kendi e-ticaret platformunuza sahip olabilirsiniz. Free paketi seçerek ücretsiz şekilde adım atabilirsiniz. Siteniz gelişme sürecine girmişse ve bu size yetersiz geliyorsa midi ya da maksi seçeneklere de bakabilirsiniz. Bunlardan ilki free + şu özellikleri sunmaktadır:

1.      Alan adı

2.      Özel SSL sertifikası

3.      Günlük yedekleme

4.      100 adet ürün ekleme

5.      1000 GB yıllık trafik / sunucu kullanımı

6.      Ticket destek hattı

Böylece siteniz gelişme sürecinde daha iyi bir şekilde desteklenebilmektedir. Eğer daha güçlü ve gelişmiş seçeneklere ihtiyacınız varsa, e-ticaret paketleri arasından maksi seçeneğine yönelmeniz de mümkündür:

1.      200 adet ürün ekleme

2.      2000 GB yıllık trafik / sunucu kullanımı

3.      Ticket + telefon destek hattı

4.      Sınırsız ödeme sistemi entegrasyonu

5.      Premium tema seçenekleri

6.      Tema düzenleme editörü

7.      Blog modülü

8.      Hediye çeki sistemi

Ayrıca midi paketin sunduğu seçeneklerin hepsini burada görmeniz de mümkündür. Tüm bu yönleri ile eticaret.com her ihtiyaca yönelik olarak özel çözümler teklif eder.

Eticaret.com ile Ücretsiz E Ticaret Sitesi Açmanın Avantajları Nelerdir?

E-ticarete başlamak günümüzde pek çok kişinin hayal ettiği bir girişimdir. Ancak özellikle ilk kez girenler bir sitenin nasıl yönetildiğini, ürünlerin nasıl eklendiğini, nasıl bir strateji izlemeleri gerektiğini tam bilemeyebilir.

Eticaret.com tarafından size sunulan ücretsiz e-ticaret kurma imkanı size başlangıç seviyesine uygun olanaklar sunmaktadır. Bu sayede bir e-ticaret sitesi nasıl yönetilir, stok nasıl güncellenir gibi konuları öğrenebilir, planlı bir şekilde kendinizi büyütebilirsiniz. Bunlar diğer başlangıç paketlerinden tamamen farksızdır. Bu bakımdan,

1.      Mama, oyuncak ya da yatak gibi evcil hayvan ürünleri,

2.      Birbirinden farklı anne ve bebek malzemeleri,

3.      Ayakkabı, gömlek ya da tişört gibi giyim sektörü ürünleri,

4.      Elektronik eşya parçaları ve aksesuarları,

Ve daha pek çok şey satabilirsiniz. Ayrıca ilk seviye seçeneği size yeterli gelmemeye başlamışsa ve işiniz büyümüşse farklı paketlere de hemen geçebilirsiniz. Uygun fiyatlardan yararlanarak bunları da rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Eticaret.com ile Ücretsiz E Ticaret Sitesi Açmak Güvenli Mi?

Ücretsiz e-ticaret sitesi dendiğinde pek çok kişi ön yargı ile karşılar. Ancak doğru bir platform tercih ederseniz zorluk çekmeden, hızlı ve güvenilir bir şekilde kullanmanız mümkündür. Eticaret.com tarafından size sunulan free paket, çağın gereksinimlerine ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre tasarlandığı için çağdaş çözümler teklif etmektedir.

Bu nedenle sitenizi hemen kurabilir, ardından müşterilerinize hızlı ve kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye başlayabilirsiniz. Eticaret.com tarafından size sunulan bu olanaklardan kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.