Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ‘Destekleme ve Yetiştirme Kursları’ kapsamında yeni eğitim öğretim yılıyla devam ediyor. Bu kapsamda üniversite sınavına hazırlanan lise mezunlarına yönelik 1. deneme sınavı gerçekleştirildi.
Erzincan Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim sezonu içerisinde devam edecek kurslarda öğrenciler, belirli zamanlarda yapılan deneme sınavlarıyla çalışmalarındaki sonuçları görüyorlar.
Bu kapsamda ‘Destekleme ve Yetiştirme Kursları’ 2023- 2024 eğitim öğretim yılında devam ediyor. DYK kapsamında üniversite sınavına hazırlanan lise mezunu öğrencilere deneme sınavı yapılıyor. Öğrenciler gönüllü olarak katıldıkları denemelerde kendilerini test ederek eksik konular üzerinde bilgi sahibi olarak sınava daha iyi hazırlanıyorlar. Her deneme sınavlarından sonra öğrenciler eksik olduğu konuları görerek hedeflerine ulaşmak için çalışmalarını bu noktada sürdürüyorlar.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler