Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  DYK’da 1. Deneme Sınavı Yapıldı

  Erzincan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ‘Destekleme ve Yetiştirme Kursları’ kapsamında yeni eğitim öğretim yılıyla devam ediyor.

  Erzincan Halk Eğitim Merkezi

  Erzincan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ‘Destekleme ve Yetiştirme Kursları’ kapsamında yeni eğitim öğretim yılıyla devam ediyor. Bu kapsamda üniversite sınavına hazırlanan lise mezunlarına yönelik 1. deneme sınavı gerçekleştirildi.
  Erzincan Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim sezonu içerisinde devam edecek kurslarda öğrenciler, belirli zamanlarda yapılan deneme sınavlarıyla çalışmalarındaki sonuçları görüyorlar.
  Bu kapsamda ‘Destekleme ve Yetiştirme Kursları’ 2023- 2024 eğitim öğretim yılında devam ediyor. DYK kapsamında üniversite sınavına hazırlanan lise mezunu öğrencilere deneme sınavı yapılıyor. Öğrenciler gönüllü olarak katıldıkları denemelerde kendilerini test ederek eksik konular üzerinde bilgi sahibi olarak sınava daha iyi hazırlanıyorlar. Her deneme sınavlarından sonra öğrenciler eksik olduğu konuları görerek hedeflerine ulaşmak için çalışmalarını bu noktada sürdürüyorlar.

  Erzincan Haber