Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Durakta Bekleyen Kişiye Yangın Tüpü ile Çirkin Saldırı

  Yaşanan bu olay, Merkez Osmangazi İlçesi Merinos Mahallesi’nde gerçekleşti.

  Yaşanan bu olay, Merkez

  Olay Bursa’da gerçekleşti. Açık kasa bir kamyonet içindeki gençler, otobüs beklemekte olan bir kadın yolcuya önce sözlü tacizde bulundular daha sonra aracın kasasından çıkardıkları yangın tüpünü aniden üzerine sıkıp olay yerinde hızla uzaklaştılar. Şaşkınlığa uğrayan kişiye yapılan bu saldırı kameralara yansıdı.

  Yaşanan bu olay, Merkez Osmangazi İlçesi Merinos Mahallesi’nde gerçekleşti. Otobüs durağına açık kasa kamyonetle gelen bir grup genç bir süre bekledikten sonra durakta bekleyen yolcuya sözlü tacizde bulunduktan sonra üzerine yangın tüpünü sıkıp hızla olay yerinden kaçtılar. İzmir yolu caddesinde durakta yangın söndürme tüpü ile tozu dumana kattıkları görüldü.

  Kameralara yansıyan görüntüde durakta oturan kadın yolcunun yanına yaklaşan açık kasa kamyonet bir süre durduktan sonra kasadan çıkardıkları yangın tüpünü kadın yolcunun yüzüne sıkıp hızla olay yerinden uzaklaştılar. Yaşanan bu olaya kimse akıl sır erdiremedi.

  Olay gece saatlerinde gerçekleşti. Edinilen bir bilgiye göre trans olduğu söylenen kadına yapılan bu çirkin saldırıyı kamyonette ki grubun aracını takip eden diğer arkadaşları cep telefonu aracılığı ile videoya çektiler.

  Benzer olay İstanbul’da da olmuştu

  Buna benzer bir olay Temmuz ayında İstanbul Fatih’te gerçekleşti. Yol kenarındaki bir kişiye yangın söndürme tüpü sıkan 3 kişi yaşanan bu durumu sosyal medya hesaplarından “böcekleri öldürüyoruz“ notu ile paylaştı.

  Erzincan Haber