Erzincan Medya
27° Erzincan

Erzincan

27°

Erzincan

Cuma

27°/ 15°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

26°/ 12°

Pazartesi

28°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Çarşamba

30°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

“Dönüşüm Muhteşem Olacak” Tiyatro Sergilendi

Yayınlanma:
ABONE OL
“Dönüşüm Muhteşem Olacak” Tiyatro Sergilendi

Erzincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulmuş ve sanatsal faaliyetlerine devam eden SAHNE TİYATROSU, Erzincan’da sezonun 6. oyununu “Dönüşüm Muhteşem Olacak” oyunuyla yaptı. 
Çocuk Oyunu sınıfında sahnelenen “Dönüşüm Muhteşem Olacak” oyununda, çevre bilinci ve kaynakların verimli kullanımı konuları işlendi.
2022-2023 sezonu içerisinde “The Çulsuz”, “Alican’ın Rüyası”, “Naaş-ı Muhteremler”, “Elveda Tiyatro”, “Cadının Kutusu” ve “Yatırlı Günler” ile binlerce seyirciye ulaşan Sahne Tiyatrosu “Dönüşüm Muhteşem Olacak” oyunuyla yüzlerce çocuğa karne hediyesi verdi.
Tek perde olarak oynanan çocuk tiyatrosu Erzincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Tiyatro salonunda ücretsiz olarak sahnelendi ve toplamda 1380 tiyatro sever ile buluştu. 
Toplam 30 sahne alan ve sezonu “Dönüşüm Muhteşem Olacak” isimli çocuk oyunuyla tamamlayan Erzincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Sahne Tiyatrosu, yeni sezonda yeni oyunlarla Erzincan Halkının karşısına çıkabilmek için çalışmalarına devam ediyor.
Çocuk Oyunu sınıfında sahnelenen “Dönüşüm Muhteşem Olacak” oyununda, çevre bilinci ve kaynakların verimli kullanımı konuları işlendi.
Sahnelenen çocuk tiyatrosunun Yönetmenliğini Sıla Yılmaz’ın yaptığı oyunda; Funda Öztük Uzun, Sena Nur Gölşat, Bilal Acay, Furkan Namalır, Ceyda Sak, Büşra Özer, Aras Kutay Şenel, Ali Deligöz ve Gözde Alkan rol aldı. Sıla Yılmaz imzalı tiyatro oyununun Ses ve Işık Yönetmenliğini Burhan Çelik, 2. Yönetmenliğini Anıl Samancı, Genel Sanat Yönetmenliğini Ferruh Erkan yaptı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com