Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  “Dijital Bahar” projesi hayata geçiyor

  Erzincan’da yakın zamanda faaliyete başlayacak olan “Dijital Bahar” projesi ile yaşlıların yakınları ile görüntülü görüşme imkânı sağlanacak.

  Erzincan'da yakın zamanda faaliyete

  Erzincan’da yakın zamanda faaliyete başlayacak olan “Dijital Bahar” projesi ile yaşlıların yakınları ile görüntülü görüşme imkânı sağlanacak. Ayrıca projede sinema salonu ve eğlence odaları ile burada vakitlerini dolu dolu geçirmeleri sağlanacak.
  Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci, Kemah Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

  İl Müdürü  Serdar Demirci Erzincan  Kemah İlçesinde faaliyet gösteren Kemah Huzurevinde kalan büyükleri ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu. Huzurevi sakinleriyle  yakından ilgilenip bir süre sohbet eden İl Müdürü Demirci,  daha sonra Huzurevi hizmet binasının  fiziki şartları ve yaşlıların  sağlık durumları hakkında Kuruluş Müdüründen bilgi alarak yakın zamanda faaliyete başlayacak olan “Dijital Bahar” projesi ile de yaşlıların yakınları ile görüntülü görüşme imkânın yanı sıra sinema salonu ve eğlence odaları ile burada vakitlerini dolu dolu geçireceklerini, devam eden sportif ve kültürel faaliyetler ve yaşlıların  kendi ürünlerini yetiştirdikleri hobi bahçelerinde toprakla iç içe olarak aktif yaşlanma sürelerini kontrol edildiğine değinerek, yaşam kalitesinin daha da yükseltilmesi ve onların sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için tüm imkânlarımızla yanlarındayız dedi.

  Erzincan Haber