Erzincan Medya
12° Erzincan

Erzincan

12°

Erzincan

Pazar

13°/ 10°

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 12°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Dental24 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği açıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
Dental24 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği açıldı

Erzincan’da ağız ve diş sağlığı alanında hizmet verecek olan Özel Dental 24 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.

Erzincan’da Atatürk Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde yeni hizmete giren ve toplumun tüm bireylerinin sağlıklı dişlere kavuşması için deneyimli Diş Doktoru Serdar Çetinkaya ve Diş Doktoru Hazel Ceren Çay tarafından yeni bir konsept oluşturularak hizmete sundukları Özel Dental 24 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği düzenlenen törenle hizmete girdi.
Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun tarafından açılışı yapılan Özel Dental 24 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin açılışına ilgi ve katılım yoğun oldu.
Belediye Başkanı Bekir Aksun, ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreninde, konuşan Başkan Bekir Aksun Erzincan’da ağız ve diş sağlığı alanında önemli hizmetler verileceğine inandıkları Özel Dental 24 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin hayırlı olmasını diledi.
Kurdele kesimi sonrasında protokol üyeleri ve vatandaşlar, Özel Dental 24 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini gezerek poliklinik yöneticileri Diş Doktoru Serdar Çetinkaya’dan bilgiler aldı.
Erzincan’da ağız ve diş sağlığı konusunda hizmetler vereceklerini belirten Özel Dental 24 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ortaklarından Diş Hekimi Serdar Çetinkaya, teknolojik ekipmanlarla alanında uzman hekimlerimizin hizmet vereceği Polikliniğimizin açılışını gerçekleştirerek Erzincan’ımıza hizmet vermeye başladık.  Erzincanlılara diş sağlığı ve tedavisi konusunda en iyi şekilde hizmet etmenin gayreti içerisinde olacağız. Bu güzel günümüzde yanımızda olan dostlara teşekkür ediyorum. Tüm hemşerilerimizi Özel Dental 24 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimize bekliyoruz” diye konuştu.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler