Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Demirci, ASDEP Toplantısını Gerçekleştirdi

  Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü  Serdar Demirci, ASDEP personeli ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

  Erzincan Aile ve Sosyal

  Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü  Serdar Demirci, ASDEP personeli ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
  ASDEP personeli  ile 2023 yılının değerlendirmesini yapan İl Müdürü Serdar Demirci; Asdep personeli ile arz odaklı olarak gerçekleştirilen ziyaretlerle, uygulanan sosyal hizmet modellerini bir adım öteye taşımak için tüm gücümüzle vatandaşların  yanında olmaya devam edeceğiz dedi. 
  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı arz odaklı hizmet modellerini, vatandaşların hanelerinde ziyaret ederek gerçekleştiren, bireylerin ihtiyaçlarının tespiti, ihtiyaca göre sosyal yardım ve sosyal hizmet modellerin planlanması ve uygulanması noktasında sahada aktif rol alan ASDEP arz odaklı olarak gerçekleştirilen ziyaretlerle, uygulanan sosyal hizmet modellerini bir adım öteye taşımak için kentte çalışmalarını yürütüyor.
  Gerçekleştirilen toplantı 2024 yılı için planlanan hedefler ve yapılacak çalışmaların değerlendirilmesinin ardından son buldu.

  Erzincan Haber