Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Damla Gönüllülük Hareketi’nden Demirciye Ziyaret

  “ Damla Gönüllülük Hareketi ” projesi kapsamında gönüllü gençler, Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci’yi ziyaret ettiler.

  “ Damla Gönüllülük Hareketi

  T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Bünyesinde “ Damla Gönüllülük Hareketi ” projesi kapsamında gönüllü gençler, Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci’yi ziyaret ettiler.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü “ Damla Gönüllülük Hareketi” Programı kapsamında Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve bağlı Kuruluşlarda ki çalışmalar ile kuruluşlarda bakım ve koruma altında bulunan bireyleri ziyaret eden gençler İl Müdürü Serdar Demirci tarafından ağırlandı.

   İl Müdürü Demirci, ; ‘İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarımızda yapılan çalışmalar ve hizmetlerimiz hakkında gençlerimize bilgilendirme yaparak, Endonezya, Mısır, Yemen, Sudan, Suriye ve Türkiye’nin farklı illerinden gelen 35 Gönüllü gencimize ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti. 
  Damla gönüllülük Hareketi gurup lideri, İl Müdürü Serdar Demirci ‘ye İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarda ki yapılan çalışmalar hakkında yapmış olduğu bilgilendirmeler ve misafirperverliği için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

  Erzincan Haber