Erzincan Medya
Erzincan

Erzincan

Erzincan

Pazar

/

Pazartesi

/

Salı

10°/

Çarşamba

/

Perşembe

/

Cuma

/

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

“Cumhuriyetimizin 100. Yılında Yerel Dinamikleri Harekete Geçirme Çalıştayı” Yapıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
“Cumhuriyetimizin 100. Yılında Yerel Dinamikleri Harekete Geçirme Çalıştayı” Yapıldı

Erzincan Valiliği  tarafından  düzenlenecek olan “Cumhuriyetimizin 100. Yılında Yerel Dinamikleri Harekete Geçirme Çalıştayı” ile ilgili hazırlık toplantısı gerçekleştirildi.

16-17 Aralık 2023 tarihlerinde Erzincan Valiliği  himayelerinde düzenlenecek olan “Cumhuriyetimizin 100. Yılında Yerel Dinamikleri Harekete Geçirme Çalıştayı” ile ilgili hazırlık toplantısı, Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu başkanlığında yapıldı.

Gerçekleşen toplantıda; Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nde düzenlenecek olan ve Tarım ve Hayvancılık – Kültür, Turizm ve Doğa Sporları – Sanayi ve Teknoloji – Sağlık – Eğitim, Gençlik ve Aile – Deprem Bilinci başlıklarının ele alınacağı çalıştay ile ilgili yapılan hazırlıklar ve çalışmalar değerlendirildi.
Vali Aydoğdu, “Bu çalıştay ile Erzincan’ın geleceği birlikte tasarlanarak, geleceğe ilişkin stratejiler ve eylem planları oluşturulacak. Çalıştay, yerel ve ulusal paydaşları bir araya getirerek Can Erzincan’a gelecek vizyonu oluşturulmasında önemli bir buluşma noktası olacak.” dedi.

İlgili Haberler