Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Cumhuriyetimizin 100. yılında 100 ağaç projesi

  Erzincan Orman İşletmesi Müdürlüğü ve Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünün ortaklaşa yaptığı Cumhuriyetin 10.yında emniyet mdürü100 yıl hatıra orm sahasına 100 adet huş fidanı dikildi.

  Erzincan Orman İşletmesi Müdürlüğü

  Erzincan Orman İşletmesi Müdürlüğü ve Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünün ortaklaşa yaptığı Cumhuriyetin 10.yında emniyet mdürü100 yıl hatıra orm sahasına 100 adet huş fidanı dikildi.

  Gerçekleştirilen fidan dikme etkinliğine  Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Orman İşletme Müdürü Adem Erdal, Ağaçlandırma şefi Özge aydın, ve polis teşkilatı personeli katıldı.  Programın açılış konuşmasını yapan Erzincan İl Emniyet müdürü Kenan Kurt; Cumhuriyetimizin 100. yılında 100 ağaç projesinde bir araya geldik herkese teşekkür ediyorum. Bu 100 fidanı Cumhuriyetimizin 100. Yılında binlere, on binlere, bizden sonraki nesiller devam ettirir. Cumhuriyetimiz ilelebet payidar olur” dedi. 

  Ardından konuşmasını gerçekleştiren Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu; Bu fidan dikme töreni bence çok kıymetli ve değerli. Bir şehri güzelleştiren, geleceğe taşıyan aslında insanı kalben de ruhen e dinlendiren yeşillik ve ağaçtır. Emniyet Müdürlüğümüzün yaptığı bu çalışmayı, bu güzelliği takdir ediyorum. Emniyet teşkilatımız gece gündüz demeden Erzincan’ımızın huzuru için çalışan arkadaşlarımız. Emniyet teşkilatımız ile gurur duyuyorum. Böylesine güzel bir etkinliğinde Cumhuriyetimizin 100. Yılına denk gelmesi çok anlamlı ve değerli. Burada etkinlikte emeği geçen İl Emniyet Müdürümüz Kenan Kurt ve tüm emniyet personelimize teşekkür ediyorum’ dedi.

  Yapılan konuşmaların ardından Orman İşletme Müdürlüğü tarafından tedarik edilen 100 adet Huş fidanı Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ve etkinliğe katılan birim amirleri ve emniyet personeli tarafından dikimleri yapılarak sulama işlemi yapıldı. Etkinlik toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

  Erzincan Haber