Erzincan Medya
Erzincan

Erzincan

Erzincan

Pazar

/

Pazartesi

/

Salı

10°/

Çarşamba

/

Perşembe

/

Cuma

/

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Cumhur İttifakından EGC’ye Ziyaret

Yayınlanma:
ABONE OL
Cumhur İttifakından EGC’ye Ziyaret

Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman,Belediye Başkanı Bekir Aksun,MHP İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan, AK Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci ve parti temsilcileri Erzincan Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Erzincan MHP il teşkilatı ve AK Parti il teşkilatı, Erzincan Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ettiler.

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde AK Parti ve MHP, Erzincan’da Cumhur İttifakı olarak mevcut  başkan Bekir Aksun ile seçime gireceğini açıklamıştı.

Gerçekleşen ziyarette basın mensupları ile bir süre sohbet edildikten sonra Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun konuşmasında şunlara yer verdi: ‘ Erzincan kardeşliğin şehri Cumhur ittifakı Erzincan’daki belediye başkanlığını 31 Mart 2024’te şekillendirmek için bugünden çalışmalarımız devam ediyor. Sayın vekilimizin de Erzincan’a teşrifiyle birlikte sahadayız. İnşallah 31 Mart tarihinde yeniden Erzincan’a hizmet edeceğiz’ diye konuştu.

Erzincan AK Parti Milletvekili Süleyman Karaman’da burada yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: ‘ geçmiş seçim döneminden sonra Erzincan’a destek olmak için bütün gayretimizi gösterdik projeler açısından. Merkez çarşısında ve diğer bütün projelerde hepsinde o zamanda vardık, şimdide varız. Devletin bir çok projesi var. Hastane, yol ve devam eden projeler. Bu sene sadece Erzincan’da Türkiye genelinde 55 tane yeni proje alındı. 2’si Erzincan’da. Bunlardan birisi Besi Organize Sanayi yapılışı diğeri de örnek Sanayi Sitesi. Bunlar yaptırım programına alındı. Erzincan’ın ihtiyacı olan projelerin hepsini takip ediyoruz. Belediyemizin projelerinde de ne ihtiyaç varsa birlikte bakacağız ve yapılacak. Seçim çalışmamızda ise programları zaman zaman ayrı zaman zaman birlikte yapacağız. Birçok programı da ilçelere yapacağız. Merkezde de uygun olduğumuz zaman birlikte çalışmamızı yapacağız. Belediye meclis üyelerinde henüz karar verilmesi. Yani sistemin ne olacağı bilgisi verilmedi. İl genel meclisinde ayrı giriyoruz. İlçelerde de ayrı giriyoruz’ dedi.

İlgili Haberler