Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Kemaliye Belediye Başkanı Erdem Atmaca, Refahiye Belediye Başkanı Fatih Kök ve İliç Belediye Başkanı Mehmet Elçi ile bir araya gelerek, ortak kullanılan çöp döküm tesisi hakkında yaşanan problemler ve olası çözümler üzerine verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Erzincan’da İlçe belediye başkanları biraraya gelerek , otak kullanıla çöp döküm tesisleri hakkında problemler ve olası çözüler üzerine toplantı gerçekleştirdi.
Kemaliye Belediye Başkanı Erdem Atmaca; ”Toplantıda, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir atık yönetimi stratejileri üzerinde durularak, halkımızın sağlığını ve refahını artıracak yeni projeler değerlendirildi. Belediyeler arası işbirliği ve dayanışmanın en güzel örneklerinden biri olan bu toplantı, bölgemizin geleceği için önemli adımlar atmamıza vesile oldu. Ortak çalışmalarımız ve yenilikçi yaklaşımlarımızla Kemaliye’yi daha yaşanabilir bir hale getirmeye kararlıyız. “ ifadesini kullandı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler