Erzincan Medya
11° Erzincan

Erzincan

11°

Erzincan

Pazar

20°/ 12°

Pazartesi

23°/ 11°

Salı

24°/ 13°

Çarşamba

25°/ 12°

Perşembe

25°/ 15°

Cuma

25°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Cebinde Ziraat Bankkart’ı olanlar! Hemen SMS gönderen 1.000 TL iade alacak

Yayınlanma:
ABONE OL
Cebinde Ziraat Bankkart’ı olanlar! Hemen SMS gönderen 1.000 TL iade alacak

Artan maliyetler nedeniyle yeni zamlar duyurulmaya devam ederken bu zamlar da vatandaşların bütçelerini etkilemeye devam ediyor. Bütçe dengesini sağlamak adına kampanya açıklamaları takip edilirken Ziraat Bankası, müşterileri için yaptığı bir kampanya teklifi ile dikkat çekti. Ziraat Bankkart müşterileri için bin TL’lik fırsat açıklandı.

Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada ”Giyim Alışverişlerinize Toplam 1.000 TL Bankkart Lira” ifadeleri ile yapılan kampanya duyurusunun detayları da belli oldu. ”Giyim ve Ayakkabı sektörlerindeki üye işyerlerimizde toplam 1.000 TL Bankkart Lira!” ifadelerine yer verilirken 30 Nisan’a kadar geçerli kampanyanın katılım şartları da belli oldu.

ZİRAAT BANKASI’NDAN 1.000 TL HEDİYE

”Bankkart’ınız ile giyim ve ayakkabı sektörlerindeki üye işyerlerimizde Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 2.500 TL – 4.999 TL arasındaki alışverişinize 250 TL, her 5.000 TL ve üzeri alışverişinize 500 TL, toplam 1.000 TL Bankkart Lira verilecektir.” diyen Ziraat Bankası, 30 Nisan’a kadar geçerli kampanyanın katılım koşullarını da şöyle duyurdu;

  • Kampanyaya Bankkart Mobil’den ya da bankkart.com.tr’den katılım sağlanabileceği ifade edilirken kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerektiği bildirildi.

  • Kampanyanın müşteri bazında olduğu ve en fazla bin TL Bankkart Lira kazanılabileceği aktarıldı.

Kampanyaya katılım için bankanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com