Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Böyle Tulum Peyniri İkramı Görülmedi…

  Erzincan’da yeni açtığı dükkanının tanıtımını yapmak isteyen esnafın tercih ettiği yol, görenleri hem şaşırttı hem gülümsetti.

  Erzincan'da yeni açtığı dükkanının

  Erzincan’da tulum peyniri üreeticiliği yapan Mehmet Beydili ve Özkan Beydili, tulum peynirlerini vatandaşa tanıtmak için farklı bir ikram yöntemi tercih etti. Kovboy kılığına giren arkadaşları ile yoldan geçen vatandaşlara ikramda bulundular. Tandır ekmeğine sarılan tulum peynirli dürüm ikramında bulunan kovboy, yoldan geçenlerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Hem çocukların hem de yetişkinlerin dikkatini çeken tulum peynir ikram eden kovboy, farklılık yaparak vatandaşı da gülümsetti. Neredeyse 1000 kişiye ikram edilen tulum peynirli dürümler, kısa sürede oldukça beğeni topladı. Aynı zamanda çocukların da kovboyla fotoğraf çektirmesi görenleri gülümsetti.

  AW017911_05-1

  İşletme sahiplerinden Özkan Beydili, işletmelerini tanıtmak ve kısa sürede daha çok kişiye ulaşmak için farklı bir yol denemek istediklerini belirtti. Bu şekilde Erzincan’la kalmayıp birçok yere yayılan Erzincan tulumunun lezzetini da tatma imkanı bulan vatandaşların, yollarının yeniden buraya düşmesini beklediklerini de ekledi. Bu ilginç kostümlü arkadaşlarını görenler de özellikle geldikleri için peynir ikramlarını da almış oldular. (İHA)AW017911_02-1

  Erzincan Haber