Erzincan Medya
12° Erzincan

Erzincan

12°

Erzincan

Pazar

20°/ 12°

Pazartesi

23°/ 11°

Salı

24°/ 13°

Çarşamba

25°/ 12°

Perşembe

25°/ 15°

Cuma

25°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bir depo akaryakıta 150 TL İNDİRİM geldi! Tek bir şart var hemen uygulayın

Yayınlanma:
ABONE OL
Bir depo akaryakıta 150 TL İNDİRİM geldi! Tek bir şart var hemen uygulayın

Bir depo akaryakıta 150 TL İNDİRİM geldi! Tek bir şart var hemen uygulayın – Türkiye’de artan petrol ve döviz kurundan etkilenen akaryakıt fiyatları zam ve indirim haberleri ile gündeme geliyor. Son dönemde sıklıkla zam haberleri ile gündem olan akaryakıt fiyatları rekor seviyelerde işlem görmeye devam ederken araç sahipleri de indirim için tarih bekliyor. Benzin, motorin ve doldurma gaz olarak bilinen oto gaz fiyatlarında yaşanan değişimler iğneden ipliğe her kalemi etkilerken henüz bir indirim haberi bulunmazken bu kez Halkbank, müşterileri için harekete geçti.

Müşterilerine belirli bir miktar dahilinde akaryakıt indirimi sağlayacağını duyuran Halkbank, 15 Mayıs’a kadar geçerli kampanyaya ilişkin ”Paraf üyesi Totalenergies istasyonlarında 150 TL ParafPara” ifadelerine yer verdi. Kampanyanın katılım koşulları ve diğer detayları açıklayan Halkbank, müşterilerine 150 liralık hediye para fırsatına ilişkin ayrıntılı bilgiler verdi.

HALKBANK’TAN AKARYAKIT ALIMINA 150 TL PARAFPARA

15 Mayıs 2024 tarihine kadar Paraf üyesi Totalenergies istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri 4’üncü akaryakıt ya da otogaz alışverişine 150 TL ParafPara verileceğini ifade eden Halkbank, kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanması ya da bankada kayıtlı cep telefonundan, TE2024 yazıp 3404’e SMS gönderilmesi gerektiği ifade edildi.

Kampanyanın müşteri bazlı olduğu ve bir müşterinin kampanyaya bir kez katılabilir ve toplamda en fazla 150 TL ParafPara kazanabilir.
İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve kampanyaya dahil olan Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerektiği bildirildi.

Detaylar için Halkbank’ın internet sitesi ve şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com