Erzincan Medya
Erzincan

Erzincan

Erzincan

Pazar

/

Pazartesi

/

Salı

11°/

Çarşamba

/

Perşembe

/

Cuma

/

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

‘Bilim Fuarı’ Erzincan Bilim ve Sanat Merkezinde Yapıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
‘Bilim Fuarı’ Erzincan Bilim ve Sanat Merkezinde Yapıldı

4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı Erzincan Bilim ve Sanat Merkezinde gerçekleşti.
4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programının 10. Dönemi kapsamında  Bilim Fuarı Erzincan Bilim ve Sanat Merkezinde yapıldı.

Programla, 5. ve 12. sınıf öğrencilerinin, ülkemizin öncelikleri ayrıca bilim ve teknolojideki yönelimleri doğrultusunda belirlenen tematik konularda hazırladıkları projeler sergilendi. Proje kapsamında 3 tematik alan, 3 temel alan olmak üzere 20 projenin tamamı sergilendi. Erzincan Bilim ve Sanat Merkezinde yapılan fuarda 9 öğretmen  ve 47 öğrenci  görev aldı. Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal’ın açılışını yaptığı Bilim fuarına, idareciler, kurum ve kuruluş temsilcileri, veliler, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Açılış kurdelesinin protokol üyelerince kesilmesinin ardından fuar alanını gezen katılımcılar hazırlanan çalışmalardan memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. İl Millî Eğitim Müdürü  Hacı Ömer Kartal, çeşitli alanlarda proje çalışmaları yapan öğrencilere ve proje koordinatör öğretmenlere çalışmalarından ve kurum proje kültürümüze katkılarından dolayı teşekkür etti.

İlgili Haberler