Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Belediyesi çalışanları Kızılay Kan Merkezi’ne Kan bağışında bulunmaya devam ediyor.
Erzincan Belediyesi çalışanları Kızılay tarafından düzenlenen bağış etkinliklerine düzenli olarak destek oluyor. Erzincan Belediyesi hizmet Binasında gerçekleştirilen Türk Kızılay’ının kan bağışı kampanyasına belediye personeli kayıtsız kalmayarak kan bağışında bulundu.
Belediye Başkanı Bekir Aksun, Kan vermenin hayat kurtardığına ve kan bağışının sürekli bir ihtiyaç olduğuna değinerek, “Türk Kızılay’ının kan bağışı kampanyasına Erzincan Belediyesi olarak bizlerde destek veriyoruz. Kan vererek canlara hayat veren tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler