Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sokak hayvanları için yemleme çalışması devam ediyor.
Erzincan Belediyesi, günlük hayatın doğal bir parçası olan sokak hayvanlarının korunması ve ıslahı için üzerine düşen görevleri yerine getirmeye devam ediyor. Kentteki sokak hayvanlarına yönelik sağlık taraması, aşılama, kayıt altına alma ve yemleme çalışmaları ile Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, sokak hayvanlarına sahip çıkmaya devam ediyor.
Erzincan’da aç kalan sokak hayvanları için daha önce Erzincan Belediyesi tarafından yapılan kentin değişik noktalarında bulunan kulübelere, Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yem bırakıldı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler