Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Belediye Başkanı Aksun’dan Öğretmenlere Mektup

  Erzincan Belediye Başkanı  Bekir Aksun, İl Merkezinde görev yapan 3 Bin 500 Öğretmene mektup ve beraberinde Belediye tarafından üretimi yapılan Lavantalardan oluşan hediye gönderdi.

  Erzincan Belediye Başkanı  Bekir

  Erzincan Belediye Başkanı  Bekir Aksun, İl Merkezinde görev yapan 3 Bin 500 Öğretmene mektup ve beraberinde Belediye tarafından üretimi yapılan Lavantalardan oluşan hediye gönderdi.

  Erzincan Belediye Başkanı  Bekir Aksun, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Okullarda Öğretmenleri ziyaret ederek bu özel günlerini kutladı.

  Erzincan Belediye Başkanı Emekli Öğretmen Bekir Aksun 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde, Belediye Halkla İlişkiler Müdürlüğü koordinasyonunda oluşturulan ekiplerle İl Merkezinde görev yapan 3 Bin 500 Öğretmene mektup ve beraberinde Belediye tarafından üretimi yapılan Lavantalardan oluşan hediye göndererek Öğretmenler günlerini kutladı. 
  Başkan  Aksun’un Öğretmenlere gönderdiği mektupta şu cümleler yer aldı:
  “Değerli Öğretmenim,
  Öğretmen kökenli bir Belediye Başkanı olarak, bugün sizinle aynı hissiyatı taşıyorum. Siz, bu kadim şehrin bilgesi, umudu ve ilham kaynağısınız.
  Erzincan için yaptıklarınız, şehrimizin dokusunu zenginleştiren, sonsuz bir nehir gibi sürekli akıp giden ve her daim yenilenen bir bilgi ve sevgi akışı sağlayan essiz katkılardır.
  Siz, örgencilerinize sadece bilgi değil, hayatı anlama ve şekillendirme yetisi kazandırıyorsunuz. Sizin emeğiniz, Erzincan’ın kıymetli evlatlarının geleceğe umutla bakmasını sağlıyor. Bugün, size bu küçük hediyeyi sunarken benim de bir zamanlar bu kutsal mesleğin içinde yer aldığımı ve sizin değerinizin her zaman farkında olduğumu bilmenizi isterim. Lavantanın huzur veren kokusu gibi, sizin de örgenciler üzerinde bıraktığınız etki daima kalıcı ve anlamlı olacak.
  Bu özel günde size minnettarlığımı ve saygımı sunuyor, Erzincan İçin yaptığınız tüm değerli çalışmalar için teşekkür ediyorum.
  Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun…

  Erzincan Haber