Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  BEGÜM KIROĞLU’DAN MAG YILBAŞINA ÖZEL AÇIKALAMALAR

  Mistik doğu etkilerini modern çizgilerle birleştiren mücevher markası Begüm Khan’ın kurucusu Begüm Kıroğlu, yılbaşı planlarını MAG Okurlarıyla paylaştı.

  Mistik doğu etkilerini modern

  Mistik doğu etkilerini modern çizgilerle birleştiren mücevher markası Begüm Khan’ın kurucusu Begüm Kıroğlu, yılbaşı planlarını MAG Okurlarıyla paylaştı.

  “Her sene geleneksel olarak ailem ve küçük yeğenlerimle, onların yaşadığı Tayland’da kutluyoruz. Benim için yılın en mutlu anı” açıklamasında bulunan Begüm Kıroğlu sözlerine şöyle devam etti: “Benim için her yılbaşı, her seremoni, her yeni başlangıç çok kıymetli. Gerçekten istersek her dileğimizin olabileceğine inanıyorum. Geçen sene küçük yeğenlerimle onların Bangkok’taki evinde yeni yıla beraber girip, pijama partisi yaptık. Benim için çok özeldi. Bu sene yine ailecek, çocuklarla önce Tayland’da buluşup, yılbaşı günü hep beraber Ho Chi Minh City’ye geçeceğiz.”

  2024’e dair mesajını da paylaşan Kıroğlu “Hayal etmeye, güzel düşler kurmaya devam edelim” diyerek sözlerini noktaladı.

  MAG Hakkında

  Aralık 2023 sayısı ile 214. sayısına ulaşan MAG Dergi dopdolu özel yılbaşı içeriği, dekorasyon ve yazarları ile www.magdergi.com.tr, Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, TürkTelekom E-Dergi, Magzter, Dijitalbasın, dMags ve https://www.magdergi.com online olarak okurlarıyla buluşuyor. Keyifli içeriğimizi ve gündeme dair gelişmeleri @magdergi Instagram hesabından takip edebilir, Trendyol ve N11.com siteleri üzerinden de MAG Aralık sayısına ulaşabilirsiniz.

  Erzincan Haber