Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Başkan esnafın çay taleplerini kırmadı

  Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Cami-i Kebir esnafını ziyaret ederek, esnafa hayırlı ve bereketli işler diledi.

  Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı

  Sabah dükkânlarını açan esnafın çay taleplerini kırmayıp esnafla sohbet eden Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Birlik beraberlik bizim için çok önemli. Sabahın erken saatlerinde Cami-i Kebir esnafımızı ziyaret ederek, sıcak çaylarını içtik. Göreve geldiğimiz günden bu yana güler yüzlü, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile insan merkezli çalışmalar yaptık.

  Her zaman yaptığımız gibi esnaf ve vatandaşlarımızla iç içe olmaya devam ediyoruz. Melikgazi’nin gelişmesinde esnafımız çok önemli rol oynuyor. Yaptığımız çalışmaları esnafımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştirmeye özen gösterdik.  İlçemizde ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan ilçemize hep birlikte katkı sunuyoruz. Bizleri samimiyetle ve sohbetle karşılayan tüm esnaflarımıza bereketli kazançlar diliyorum.” dedi.

  Erzincan Haber