Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 14°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

20°/ 12°

Pazartesi

21°/ 12°

Salı

24°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Burdur Deprem: Isparta’da da hissedildi!

Yayınlanma:
ABONE OL
Burdur Deprem: Isparta’da da hissedildi!

Son dakika Burdur deprem ile sallandı. Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesi verilerine göre depremin merkez üssü Yeşilova olarak kayıtlara geçti. 13.23 kilometre derinlikte gerçekleşen deprem Isparta ve çevre illerde de hissedildi. 4 üzerindeki sarsıntı sonrası paniğe kapılan bölge halkı ”Az önce Burdur’da deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde?” sorularına yanıt arıyor. Ülke genelinde meydana gelen sarsıntılar 13 Kasım 2023 AFAD ve Kandilli son dakika deprem haberleri ile takip ediliyor. İşte, Burdur deprem son dakika gelişmeleri ile şiddeti, büyüklüğü, derinliği ve merkez üssü gibi bilgiler….

Burdur deprem son dakika haberi: Burdur’da merkez üssü Yeşilova olarak ölçülen şiddetli bir deprem meydana geldi. Paniğe yol açan sarsıntı Isparta başta olmak üzere çevre illerde de hissedildi. Ülke genelinde gün içerisinde büyük küçük pek çok sarsıntı yaşanırken son olarak meydana gelen Burdur depremi şehrin sakinlerini korkuttu. Bu noktada az önce Burdur’da deprem mi oldu, merkez üssü neresi, şiddeti kaç soruları hızla yanıt aramaya başladı. İşte, AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler ile 13 Kasım 2023 Burdur deprem merkez üssü, şiddeti ve derinliği hakkında merak edilenler…

SON DAKİKA | AFAD DUYURDU: BURDUR’DA DEPREM!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi verilerine göre, Burdur ili Yeşilova ilçesinde bir deprem meydana geldi.

13 Kasım Pazartesi günü saat 08:28’de gerçekleşen depremim büyüklüğü 4.4 olarak ölçüldü. Sarsıntının derinliği ise 13.23 km olarak açıklandı.

AFAD VERİLERİ İLE BURDUR DEPREM BİLGİLERİ

Büyüklük:4.4 (Mw)

Yer:Yeşilova (Burdur)

Tarih:2023-11-13

Saat:08:28:27 TSİ

Enlem:37.689 N

Boylam:29.944 E

Derinlik:13.23 km

Son dakika deprem haberleri Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından anlık olarak paylaşılıyor. Son depremler listesi küçük ve büyük ölçüde gerçekleşen tüm depremleri barındırıyor ve bu liste aracılığıyla depremin büyüklüğü ve derinliği gibi bilgiler öğrenilebiliyor.

Aşağıda bulunan linkler aracılığıyla AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi verilerine erişebilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından “http://www.koeri.boun.edu.tr/” adresi üzerinden paylaşılan son veriler ile büyüklü küçüklü yaşanan sarsıntıların merkez üssü, şiddeti ve derinliği kamuoyu ile paylaşılıyor:

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler